آغاز فراخوان گرنت فناوری جوانه فاوا -مرحله اول

۰۴ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۷ کد : ۸۶ اطلاعیه و فراخوان
تعداد بازدید:۷۵۷۱
آغاز فراخوان گرنت فناوری جوانه فاوا -مرحله اول

به اطلاع می‌رساند فراخوان دور اول «طرح گرنت فناوری جـوانه» از 9 اسفندماه  آغاز خواهد شد.  هم‌اکنون ثبت نام متقاضیان دریافت گرنت فناوری در آدرس Techgrant.msrt.ir آغاز شده است.  یادآور می‌شود برنامه گرنت فناوری از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف بسط و توسعه فعالیت‌های نوآورانه و فناورانه در دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی طرح‌ریزی شده است.

اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی که استاد راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری هستند،‌ مخاطبین اصلی طرح جوانه خواهند بود.

شبکه تاد پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) از کلیه پایان‌نامه‌ها/رساله‌های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که دارای ایده‌های فنّاورانه و بازارگرا که در راستای دستیابی به "MVP" و در برنامه جوانه وزارت عتف پذیرفته شده‌اند، در قالب "گرنت جوانه فاوا "حمایت می‌کند.

 معرفی گرنت فناوری جوانه فاوا

شیوه نامه اجرایی اعطا گرنت جوانه فاوا

دستورالعمل گرنت جوانه فاوا

مهلت ثبت‌نام در طرح گرنت جوانه از نهم اسفندماه الی 23 اسفندماه خواهد بود.

 

اطلاعات تماس شبکه تاد:

مسئول شبکه تاد: زهرا سیدزاده داخلی 315

کارشناس 1 شبکه تاد: عادل عامری زاده داخلی 310

کارشناس 2 شبکه تاد: زهرا خدادادی 320

کلید واژه ها: شبکه تاد پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک فاوا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گرنت جوانه


( ۳۰ )

نظر شما :

بهنام دهقانی ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۷
با سلام بنده دکتری کشاورزی دارم و کتابی با عنوان فناوری های نوپدید در کشاورزی دارم می نویسم بلاکچین اینترنت اشیا بیگ دیتا هوش مصنوعی پرینتر سه بعدی و... در کشاورزی را اشاره کرده ام و با رویکرد زنجیره تامین و ارزش میخواستم ببینم حمایت می کنید طرحی ۱۸۰۰ صفحه ای هم در این خصوص دارم