با هدف اجرایی ساختن برنامه گرنت جوانه

کارگاه نحوه ارائه ایده در جلسات دفاع و پیش دفاع «گرنت جوانه» با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد

۰۳ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۰ کد : ۱۵۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۷۴۶
روابط عمومی پارک فاوا: کارگاه «نحوه ارائه ایده در جلسات دفاع و پیش دفاع گرنت جوانه-فراخوان اول» توسط واحد شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال (تاد) پارک فاوا و با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
کارگاه نحوه ارائه ایده در جلسات دفاع و پیش دفاع «گرنت جوانه» با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد

این کارگاه با میزبانی پارک فاوا و با حضور بیش از 500 نفر از مسئولان هسته (اساتید راهنما)، داوران مورد تأیید پارک فاوا و نمایندگان پارک­های مراکز متقاضی دریافت گرنت برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه مهندس جعفری، مدیر مرکز توسعه فناوری و مشاور  شبکه تاد، با توجه به نظام داوری کسب و کار در فرایند گرنت جوانه؛ به چگونگی ارائه ایده «با رویکرد راه­اندازی کسب­و­کار نو» پرداخت.

در ادامه، دکتر سیدزاده، مسئول امور شبکه تاد پارک فاوا به نحوه داوری ایده­ها توسط داوران در حوزه کسب و کار  پرداخت.

وی با بیان اینکه 125 داور از 27 مرکز مشارکت کننده در این فراخوان توسط کمیته تایید صلاحیت داوران فاوا انتخاب شدند، افزود:« 3 داور کسب وکار مورد تایید پارک فاوا باید در جلسات پیش دفاع و دفاع شرکت کنند و طرح های مورد پذیرش در شورای پذیرش هر یک از مراکز براساس نظرات تخصصی داوران مذکور در جلسات شورای پذیرش پارک فاوا مورد بررسی و پذیرش نهایی قرارگیرد.».

مسئل امور شبکه تاد پارک فاوا به این نکته نیز اشاره کرد که هدف شبکه تاد در این برنامه حمایتی، ایجاد بستری مناسب جهت تبدیل ایده (فناورانه) به محصولات با قابلیت «تجاری سازی» می باشد.

لازم به ذکر است که این کارگاه در محیط اسکای­روم برگزار  شد و در انتهای جلسه به سؤالات متقاضیان در خصوص کم و کیف برنامه گرنت جوانه پاسخ داده شد.

گفتنی است که این کارگاه یکی از الزامات فرآیند اجرایی برنامه گرنت جوانه است که در فراخوان آزمایش اول نیز برگزار شد.

کلید واژه ها: شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال شبکه تاد پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات جلسات دفاع و پیش دفاع گرنت جوانه نحوه ارائه ایده در جلسات دفاع و پیش دفاع


( ۱ )

نظر شما :