تعداد مراکز عضو شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال به ۳۱ عضو افزایش یافت

۰۲ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۵۱ کد : ۴۹۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۸۱۹
روابط عمومی پارک فاوا: شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال پارک فاوا از افزایش تعداد مراکز عضو شبکه تاد به ۳۱ عضو خبر داد.
تعداد مراکز عضو شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال به ۳۱ عضو افزایش یافت

بنا بر اطلاعیه شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال(تاد)، لازمه حرکت در مسیر اقتصاد دانش‌بنیان، پیوند مستحکم پایه‌ها و ستون‌های اقتصادی کلاسیک با دانش و فناوری مدرن است که این امر تنها از طریق تأسیس پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و نوآوری و در رأس آن‌ها اجرای برنامه‌های پیشران در این حوزه است.

در همین راستا و با توجه به اهداف، مأموریت و چشم‌انداز ملی و بین‌المللی، پارک فاوا به دنبال استفاده حداکثری از ظرفیت پارک‌های فناوری کل کشور، حمایت از مراکز رشد و مراکز نوآوری و شتاب‌دهنده‌های فعال سراسر کشور است و دستیابی به این مهم را از طریق ابتکار راه اندازی «شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال (تاد)» کشور دنبال می‌کند.

به همین منظور و براساس آخرین پذیرش‌های انجام شده، تعداد مراکز عضو شبکه تاد به 31 عضو افزایش یافته است که شامل 23 پارک استانی، 7 پارک دانشگاهی و 1 مرکز رشد می‌شوند.

لازم به ذکر است؛ متقاضیان لازم است که ضمن ارسال درخواست رسمی عضویت در شبکه تاد از سوی ریاست پارک متقاضی، کاربرگ‌های درخواست عضویت را تکمیل کرده و به همراه مستندات لازم به آدرس پست الکترونیکی tad@ict-park.ir ارسال نمایند. 

پس از بررسی اولیه درخواست‌ها، گزارش کارشناسی از پرونده توسط کارشناسان شبکه تاد تهیه شده و جلسات شورای پذیرش جهت بررسی درخواست مرکز متقاضی برگزار می‌شود. 

در نهایت با توجه به نتیجه جلسه شورای پذیرش پارک، نسبت به پذیرش و یا عدم پذیرش مراکز متقاضی تصمیم‌گیری می‌شود. نتایج پذیرش یا عدم پذیرش به صورت کتبی به مرکز متقاضی ابلاغ می‌شود و جهت همکاری بین پارک فاوا و مرکز عضو شده تفاهم‌نامه همکاری به مدت 5 سال منعقد می‌گردد.
 

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات شبکه تاد شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال


نظر شما :