مدیرکل منطقه خاورمیانه وزارت امور خارجه سنگال از شرکت نور بهینه گستر خاورمیانه بازدید کرد

۱۲ مهر ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۶ کد : ۹۹۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۴۱
روابط عمومی پارک فاوا: عثمان دیوپ، مدیرکل منطقه خاورمیانه وزارت امور خارجه کشور سنگال روز چهارشنبه ۱۲ مهرماه ۱۴۰۲ با هدف آشنایی با محصولات و خدمات شرکت‌های عضو پارک فاوا، از شرکت نور بهینه گستر خاورمیانه بازدید کرد.
مدیرکل منطقه خاورمیانه وزارت امور خارجه سنگال از شرکت نور بهینه گستر خاورمیانه بازدید کرد

در ابتدای بازدید آقای امیرحسین اصلانی، مدیرعامل شرکت نور بهینه گستر خاورمیانه ضمن خوشامدگویی به مدیرکل منطقه خاورمیانه وزارت امور خارجه سنگال، به معرفی شرکت پرداخت و گفت: شرکت نور بهینه گستر خاورمیانه  فعالیت خود را در سال 1383 در زمینه تجهیزات غیرفعال، آغاز کرد و برای اولین بار در کشور اقدام به تولید رابط‌های فیبر نوری در مقیاس وسیع نمود. امروزه ساخت و تولید تجهیزاتی همچون Patch panel، رابط‌های فیبر نوری صنایع نظامی و همچنین مشاوره و ارائه راهکار در صنایع شبکه مخابرات کشور و مشاوره در اجرا و بهینه‌سازی صنایع مذکور، از دیگر اقدامات این شرکت به شمار می‌آید.

مدیرعامل شرکت نور بهینه گستر خاورمیانه همچنین در خصوص مراحل خط تولید رابط‌های فیبر نوری که در پارک فاوا وجود دارد و همچنین مراحل تولید میکروداکت‌ها و کابل‎های فیبر نوری که در کارخانه این شرکت تولید می‌شوند، توضیحاتی ارائه داد.

اصلانی خاطرنشان کرد: میکروداکت فیبرنوری یکی از جدیدترین محصولاتی است که برای انتقال کابل‌های فیبر نوری، دوربین‌های مخابراتی و انتقال شبکه کاربرد دارد. طبق مکان کاربرد، میکروداکت‌های فیبر نوری می‌توانند شامل کانال و سایزهای متفاوت باشند و در هر رنگی قابل سفارش می‌باشند. این شرکت تنها تولیدکننده میکروداکت فیبر نوری با پوشش داخلی سیلیکون، مطابق با استانداردهای جهانی و همچنین دارای تائیدیه از سازمان تنظیم مقررات و شرکت مخابرات ایران می‌‎باشد. 
در ادامه آقای عثمان دیوپ، مدیرکل منطقه خاورمیانه وزارت امور خارجه کشور سنگال ضمن ابزار تشکر از توضیحات آقای اصلانی، از فناوری‌های شرکت نور بهینه گستر خاورمیانه استقبال کرد و گفت: یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های ما در کشور سنگال، توسعه این فناوری¬ها در سراسر کشور است و یقیناً اتصال شرکت نور بهینه با کشور سنگال ما را در حوزه توسعه این فناوری کمک خواهد کرد.

در پایان این بازدید، دو طرف بر لزوم همکاری‌ها و تداوم روابط از طریق مشارکت و عضویت پارک فاوا در کمیسون مشترک میان دو کشور تأکید کردند.

در پایان مقرر شد تا اطلاعات تکمیلی در خصوص تولیدات این شرکت در اختیار کشور سنگال قرار گیرد.

لازم به ذکر است؛ در بازدید از شرکت‌های پارک فاوا، دکتر عباس قنبری باغستان، مشاور ارتباطات و امور بین‌الملل پارک؛ آقای ابو واکر، نماینده سفارت جمهوری سنگال در ایران؛ آقای سید ناصر غفاری، مسئول میز سنگال در وزارت امور خارجه؛ مهندس محمدعلی جعفری، مدیر مرکز توسعه واحدهای فناور پارک و مهندس جواد یزدان‌پناه، معاون توسعه فناوری، مدیرکل منطقه خاورمیانه وزارت امور خارجه کشور سنگال را همراهی کردند.
 

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور سنگال


نظر شما :