مهندسی آتی‌نگر برتر راستین، تولید و پشتیبانی نرم افزارهای مدیریت

۱۰ تیر ۱۴۰۲ | ۲۱:۴۱ کد : ۸۹۱ اخبار شرکت‌های فناور
تعداد بازدید:۵۵۱
روابط عمومی پارک فاوا: راستین سیستم با آمیزه‌ای از تجربه تخصصی، ابزارهای فناوری اطلاعات و دانش مدیریت در حوزه مالی و سلامت، بهداشت و مراکز درمانی توانسته است راهکارهای نرم‌افزاری پیشرو در حوزه مالی و درمان کشور را ارائه نماید.
مهندسی آتی‌نگر برتر راستین، تولید و پشتیبانی نرم افزارهای مدیریت

تاریخچه

شرکت مهندسی آتی نگر برتر راستین سیستم در سال ۱۳۹۷ با کادری مجرب که از سابقه بیش از ۱۵ سال در حوزه نرم افزارهای درمانی در کشورهای ایران، امارات، کانادا برخوردار هستند، شروع به فعالیت نموده است. راستین سیستم با آمیزه‌ای از تجربه تخصصی، ابزارهای فناوری اطلاعات و دانش مدیریت در حوزه سلامت، بهداشت و مراکز درمانی توانسته است راهکارهای نرم افزاری پیشرو در حوزه مطب، بیمارستان، آزمایشگاه و کلینیک و همچنین سیستم اطلاعات سلامت را ارائه نماید. همچنین با توجه به دانش و تجربیات برجسته در حوزه مالی، اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزار های مالی حوزه درمانی و صنعت نموده است. 

شرکت دانش‌بنیان مهندسی آتی نگر برتر راستین دارای پروانه تولید از وزارت صنعت و معدن و تجارت، مجوز ثبت نرم افزار از سازمان فاوا کشور و مجوز تطابق با استانداردهای سلامت از وزارت بهداشت می‌باشد و در زمینه تولید و توسعه نرم افزارهای مالی، اداری و درمانی مشغول فعالیت می‌باشد.

محصولات

سیستم اطلاعات مدیریت (MIS)

این سیستم از مجموعه نرم‌افزارهای اداری، مالی و پشتیبانی است که با بکارگیری از دانش تحلیلگرانی دارای تجربه با ارزش در زمینه‌های مالی و اداری سعی نموده تا نرم‌افزارهای کاربردی که مشکلات مدیریت در مراکز درمانی را مرتفع نماید، تولید و ارائه نماید.

نرم‌افزار بودجه سازمانی و هلدینگ

این نرم‌افزار با اتصال به نرم‌افزارهای حسابداری، بودجه‌ریزی و امکان تهیه گزارش تفریغ بودجه به صورت لحظه‌ای جهت شرکت‌ها و هلدینگ‌ها است.

نرم‌افزار محاسبه بهای تمام شده خدمات و محصولات

این نرم‌افزار برخلاف سایر محصولات موجود در بازار، همزمان قادر به محاسبه بهای تمام شده خدمات و محصولات (کالاها) می‌باشد و برای ارائه محاسبات دقیق بهای تمام شده، بازوی مدیریت در تصمیم‌گیری‌ها است. 

راه‌های ارتباطی

ایمیل:
Atinegar.bartar.rastin@gmail.com
شماره تماس:
051-37601201

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات مهندسی آتی‌نگر برتر راستین


نظر شما :