مانا اندیشه ستاره خاوران، تحولی در عرصه آی.تی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۵:۱۲ کد : ۸۴۵ اخبار شرکت‌های فناور
تعداد بازدید:۷۱۶
روابط عمومی فاوا: مانا یک سازمان چابک است که با پشتوانه نیروی انسانی توانمند و شرکای کلیدی معتبر خود، حل مسائل ناممکن و سخت با تفکری متفاوت در عرصه آی.تی را مأموریت خود قرار داده است.
مانا اندیشه ستاره خاوران، تحولی در عرصه آی.تی

تاریخچه

مانا یک سازمان چابک است که با پشتوانه نیروی انسانی توانمند و شرکای کلیدی معتبر خود، به منظور آسان سازی و ایجاد تحول دیجیتال به ارائه سرویس‌های کلود مطابق با استانداردهای جهانی به صورت مستمر، با سرعت بالا و هزینه مناسب در سال 1375 به وجود آمد. مانا همواره ارزشمندترین سرمایه خود را نیروی انسانی متخصص و متعهد می‌داند که توانایی به کارگیری ابزارهای متنوع برای تولید محصولات مختلف را دارد.

هسته اولیه شرکت دانش بنیان مانا اندیشه ستاره خاوران در صنعت فناوری اطلاعات شکل گرفت و حل مسائل ناممکن و سخت با تفکری متفاوت ماموریت اصلی این شرکت در عرصه آی تی می‌باشد.

امنیت اطلاعات و تضمین سلامت اطلاعات یکی از فاکتورهای مهمی است که شرکت مانا اندیشه همواره در خدمات خود لحاظ کرده و از این باب مفتخر است، که در این چندین سال همراهی و خدمت‌رسانی به مشتریان توانسته اعتماد ایشان را جلب کند و در کنارشان حضور یابد. مشتریان حق دارند تا از کیفیت خدماتی که به ازای آن مبلغی را می‌پردازند، اطمینان حاصل نمایند.

شرکت مانا اندیشه در راستای احترام به حقوق مشتریان علاوه بر تحویل خدمات انجام شده و یا تجهیزات فروخته شده به مشتریان، با ایجاد یک دپارتمان فعال جهت پشتیبانی به صورت تمام وقت در کنار مشتریان بوده و پاسخگوی ایشان می‌باشد.

مزیت‌های رقابتی مانا عبارتند از:

  • کاهش هزینه‌ها و کاهش قیمت
  • استفاده از نیروی انسانی متخصص و کارآمد
  • استفاده از تکنولوژی پیشرفته در تولید محصول
  • ایجاد ارزش و خدمات پس از فروش منحصر به فرد

محصولات یا خدمات

مانابـوم، سایت ساز بوم، سرزمینی است که به منظور ایجاد راحتی و آسایش برای کاربرانش طراحی شده است. بوم بستری است که در آن می‌توانید به شکلی آسان و سریع در حین این که آزادی در طراحی دارید، سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را به راه اندازید.

مانامنت، مانامنت به عنوان یک محصول دانش بنیان از جامع‌ترین و چابک‌ترین سرویس‌های اینترنتی با هدف مدیریت پروژه و افزایش بهره‌وری نیروی انسانی با بهره‌گیری از فناوری ابری پیشرفته ( Cloud Tech) می‌باشد.

وانفولدپلاس، وانفولد پلاس پلتفرمی ابری برای ارائه سرویس‌های Server Side است. این سرویس اجازه استفاده از قابلیت های موجود در پلتفرم برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه توسعه محصول توسعه دهندگان می‌دهد.

سیستم اتوبوسرانی، سیستم جمع‌آوری کرایه به صورت خودکار با نام AFC، به مجموعه‌ای از پروتکل‌های سخت افزاری و نرم افزاری گفته می‌شود که کاربرد اصلی آن در جهت هوشمند سازی سیستم‌های حمل و نقل شهری است.

از جمله همکاران تجاری مانا می‌توان به هلدینگ دانش‌بنیان گرین‌وب، ایران سرور و فاوای رضوی اشاره کرد.

مشتریان

سازمان‌هایی که به مانا اعتماد کرده‌اند شامل، گرین وب، ایران سرور، وزارت دفاع و پشتیبانی، اتوبوسرانی تبریز، استانداری خراسان رضوی و ... هستند.

راه‌های ارتباطی

ایمیل:
info@manaandisheh.com
manandisheh@gmail.com 

شماره تماس:
051-37055536

 

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت مانا اندیشه ستاره خاوران معرفی شرکت‌های فناور


نظر شما :