هلدینگ دانش‌بنیان گرین وب، پیشرو در ورود کسب و کارهای سنتی به دیجیتال

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۲:۲۲ کد : ۸۳۰ اخبار شرکت‌های فناور
تعداد بازدید:۷۹۱
روابط عمومی پارک فاوا: شرکت دانش‌بنیان گرین وب، عضو شرکت‌های فناور پارک فاوا مشهد، مفتخر به دیجیتالی کردن کسب و کارهای سنتی و حمایت از استارتاپ‌ها و خدمات زیرساختی است.
هلدینگ دانش‌بنیان گرین وب، پیشرو در ورود کسب و کارهای سنتی به دیجیتال

هلدینگ دانش‌بنیان گرین وب، به عنوان یکی از شرکت‌های عضو پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات مشهد، با هدف دیجیتال‌سازی کسب و کارهای سنتی، خدمات گسترده‌ای را در حوزه زیرساخت، میزبانی وب، خلق و توسعه نرم‌افزار و فناوری‌های نوظهور همچون هوش مصنوعی ارائه می‌کند و علاوه بر آن، حمایت از استارتاپ‌ها را جزو اهداف اصلی خود تعیین کرده است.

سه دهه تجربه و کارنامه

این مجموعه فناور از سال 1369 با نام «تکنو کد» فعالیت خود در صنعت فاوا را آغاز کرد و در برهه‌ای از زمان نیز با برند «سبز رایانه» به ارائه خدمات پرداخت. حاصل این تجربه و کارنامه، شکل‌گیری یک هلدینگ دانش‌بنیان بوده که اکنون با برند «گرین وب» فعالیت می‌کند. 

رویکرد و هدف این مجموعه دانش‌بنیان، تمرکز بر پیشبرد تحول دیجیتال و ارائه راهکارهای هوشمندسازی کسب و کارها است. به همین عنوان شعار راهبردی این مجموعه، «نوآوری در فناوری، هوشمندی در کسب و کار» انتخاب شده است. 

گرین‌وب با بیش از سه دهه تجربه فعالیت در صنعت فناوری اطلاعات، در حوزه‌های دیتاسنتر، سرویس های ابری و میزبانی وب، کلان داده، زیرساخت‌های هوش مصنوعی و اینترنت اشیا، بلاکچین، خلق و توسعه نرم افزار ارائه خدمت می‌کند و با حضور در بیش از 12 کشور جهان، در عرصه بین‌المللی نیز حضوری موفق و اثرگذار دارد. 

آشنایی با برخی دستاوردها

ارائه خدمات زیرساخت و میزبانی وب از جمله حوزه‌های تخصصی فعالیت گرین‌وب است که با برند «ایران سرور» ارائه می‌شود و تاکنون جذب بیش از 220 هزار مشتری و ایجاد شبکه‌ای از مخاطبان در سراسر کشور را به همراه داشته است.

همچنین در حوزه‌های طراحی نرم‌افزار و پلتفرم‌های اختصاصی، می‌توان از محصول اختصاصی «چاپیروس» به عنوان یکی از زیربرندهای گرین‌وب نام برد که با هدف ارائه خدمات ابری چاپ به بیش از 2000 چاپخانه در 30 استان کشور طراحی و ارائه شده است. 

سیستم پردازش تصویر یکی دیگر از پروژه‌های هلدینگ گرین‌وب است که با استفاده از آن می‌توان فرآیند مدیریتی در یک سازمان را پیش برد. نظارت بر عملکرد نیروها، ارزیابی سن افراد در حین ورود، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از کرونا (ویژه دوران پاندمی کرونا) و... از جمله ویژگی‌ها و کاربردهای این سیستم است که نیاز به نصب دوربین‌های جداگانه نداشته و روی دوربین‌های مداربسته سازمانی قابل پیاده‌سازی است. از دیگر دستاوردها و خدمات هلدینگ گرین‌وب می‌توان به سرویس‌های ابری ایران‌سرور اشاره کرد که روی هشت سرور داخل کشور ارائه می‌شود.

به زبان ساده، این هلدینگ دانش‌بنیان تمامی خدمات مورد نیاز برای دیجیتال سازی یک کسب و کار، از نقطه صفر تا 100 را ارائه می‌کند و با توجه به ظرفیت‌های خود در حوزه بین‌الملل، بستر لازم برای توسعه کسب و کارها را نیز فراهم و ارائه می‌کند.

افتخارات، تعاملات، همکاری‌ها

گرین‌وب تا به امروز نشان‌ها و عناوین ملی و استانی متعددی همچون «تنها صادرکننده برتر صنعت فاوا»، «فناور برگزیده» و «کارآفرین برگزیده ملی» را هم کسب کرده است. این شرکت دانش‌بنیان همچنین با توجه به تجربه و کارنامه درخشان خود در صنعت فاوا، در کارگروه‌ها و کمیته‌های تخصصی استانی و ملی نیز حضوری فعال دارد و به عنوان مجموعه‌ مورد اعتماد معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری نیز شناخته می‌شود که حاصل این اعتماد، انتخاب گرین‌وب به عنوان کارگزار صادرات خدمات فاوا بوده است.

راه‌های ارتباطی

آدرس: 
مشهد، پارک فاوا

ایمیل:
info@Greenweb.ir

شماره تماس:
 021-88853913

 

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گرین وب سامانه نوین معرفی شرکت‌های فناور


نظر شما :