فراخوان رونمایی از آخرین محصولات تولیدی توسط شرکت‌های عضو اعلام شد

۱۸ شهریور ۱۴۰۰ | ۲۲:۰۷ کد : ۲۵۸ اطلاعیه و فراخوان
تعداد بازدید:۱۰۸۲
روابط عمومی پارک فاوا: فراخوان رونمایی از آخرین محصولات تولیدی توسط شرکت‌های عضو با هدف بسترسازی برای معرفی و عرضه فناوری‌ها و ارتباط هرچه بیشتر صنعت و بازار و همچنین حمایت از تولید ملی و توسعه بازار و فروش اعلام شد.

براساس این فراخوان، پارک فاوا در نظر دارد با هدف بسترسازی برای معرفی و عرضه فناوری‌ها و ارتباط هرچه بیشتر صنعت و بازار و همچنین حمایت از تولید ملی و توسعه بازار و فروش محصولات شرکت‌های عضو خود اقدام به رونمایی از آخرین محصولات تولیدی توسط شرکت‌های عضو در مهرماه سال جاری با حضور مسئولین کشوری، مدیران رسانه و اصحاب رسانه نماید. 

طبق اعلان این فراخوان شرایط محصولات متقاضی رونمایی به شرح ذیل است:

  • محصول باید در سطح ملی یا بین‌المللی نوآورانه باشد و در ارزیابی فنی پارک فاوا رتبه A از شاخص عمق فناوری را کسب نماید.
  • محصول نهایی شده و قابل داوری باشد.
  • محصول قبلاً رونمایی یا معرفی نشده باشد.
  • بسته بندی مناسب برای ارائه، طراحی شده و مجوزهای لازم برای عرضه به بازار اخذ شده باشد.
  • بیش از یکسال از عرضه محصول به بازار نگذشته باشد.
  • محصول حداقل یک فروش موفق داشته باشد.

همچنین لازم به ذکر است؛ در حاشیه مراسم رونمایی، نمایشگاهی از محصولات برتر شرکت‌های عضو پارک فاوا و محصولاتی که در شرف تکمیل و ورود به بازار باشند، برقرار خواهد بود که متعاقباً اطلاع رسانی لازم در این خصوص صورت خواهد پذیرفت.

شرکت های عضو پارک فاوا در صورت تمایل به شرکت در این فراخوان می‌توانند مشخصات یکی از محصولات تولیدی واجد شرایط جهت رونمایی را براساس کاربرگ موجود، حداکثر تا پایان روز چهارشنبه 24 شهریورماه 1400 برای بررسی و ارزیابی اولیه به آدرس DC@ICT-Park.ir ارسال نمایید. 

لازم به یادآوری است؛ با توجه به محدودیت زمانی، به درخواست‌هایی که بعد از تاریخ مقرر یا از طرق دیگر ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد. در صورت داشتن هرگونه ابهام با داخلی 302 (خانم مهندس خدام) تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت کاربرگ فراخوان اینجا را کلیک کنید.

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات محصولات تولیدی شرکت‌های عضو پارک فاوا


( ۱ )

نظر شما :