ردیاب بهیاب؛ محصولی از شرکت آرشین آذر مهر فناور

۲۷ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۵ کد : ۱۲۸ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۹۵
روابط عمومی پارک فاوا: ردیاب بهیاب، سیستمی برای مدیریت ناوگان است که قابلیت مدیریت تمامی وسایل نقلیه اعم از خودروهای سبک و سنگین، کشتی ها و قطارها را داراست.
ردیاب بهیاب؛ محصولی از شرکت آرشین آذر مهر فناور

ردیاب بهیاب محصولی از شرکت آرشین آذر مهر فناور است که قابلیت نظارت و مدیریت ناوگان حمل و نقل عمومی؛ ناوگان امداد رسانی و ناوگان ترانزیت و باربری و همچنین امکان کنترل، تحلیل و مدیریت رفتار راننده را دارد.

از ویژگی های مهم این محصول می توان به امکان دریافت اطلاعات محیطی و یا نمونه گیری از طریق پروتکل های آنالوگ و دیجیتال، انتقال اطلاعات از طریق بستر امن TLS، امکان ارسال و دریافت اطلاعات بر بستر GPRS و SMS، امکان تشخیص حرکت و عدم حرکت و همچنین ترمز ناگهانی و حمل با جرثقیل و قابلیت اتصال به سیستم ضدسرقت خودرو آرنا اشاره کرد.

همچنین این ردیاب قابلیت افزودن و ارتباط با منتخبی از ماژول های دیجیتال نظیر سنسورهای دما و رطوبت؛ سوخت؛ اثر انگشت؛ ECU خودرو و انواع ریدرهای تماسی و غیر تماسی؛ سیم کارت ها، کارت های Java Card RFID و Mifare Card و قابلیت ذخیره اطلاعات در نواحی عدم پوشش شبکه GPRS تا ۳۲۰ میلیون رکورد را دارد.

یکی از وجوه تمایز این سیستم در مقایسه با نمونه های مشابه خارجی، افزایش ضریب امنیت سیستم بهیاب به دلیل استفاده از پروتکل ها و استانداردهای امنیتی اختصاصی و در نتیجه ثبت اطلاعات و گزارشات سیستم با قابلیت اطمینان بالا صرفا در اختیار سازمان مربوطه است.

کلید واژه ها: محصولات پارک فاوا پارک فناوری اطلاعات دکتر صدیق


نظر شما :