همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درخت کاری

پارک فاوا ۵۰ اصله نهال به مدارس ناحیه دو استان البرز اهدا کرد

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۵ کد : ۹۳ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۹۱۲
روابط عمومی پارک فاوا: به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درخت کاری، پارک فاوا ۵۰ اصله نهال به مدارس دولتی ناحیه دو استان البرز، واقع در شهر فردیس، اهدا کرد.
پارک فاوا ۵۰ اصله نهال به مدارس ناحیه دو استان البرز اهدا کرد

در مراسم نمادین درختکاری که روز چهارشنبه ( برابر با 20 اسفند 99) در مدرسه دولتی «بهار آزادی» برگزار شد، معاون توسعه بازار پارک فاوا و نیز مشاور ارتباطات و امور بین الملل رئیس پارک حضور داشتند.

همچنین مدیران مدرسه دولتی بهار آزادی، نمایندگان انجمن اولیاء و مربیان، تعداد محدودی از دانش آموزان این مدرسه نیز با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در مدرسه حضور داشتند.

در ادامه این مراسم، دکتر چیت ساز، معاون توسعه بازار پارک فاوا، به معرفی فعالیت‌های پارک پرداخت و از اینکه برای روز درختکاری در این مدرسه حضور یافته ابراز خوشحالی نمود.

دکتر قنبری، مشاور ارتباطات و امور بین‌الملل رئیس پارک نیز در این مراسم، اهداء 50 اصله درخت به مدارس ناحیه دو استان البرز را در راستای «مسئولیت اجتماعی» پارک فاوا دانست و افزود: در سال‌های اخیر علاوه بر وظایف مرتبط سازمانی و کسب و کار حرفه‌ای، مسئولیت اجتماعی مفهوم جدیدی است که به مأموریت سازمان‌ها افزوده شده و این به معنای کمک و مشارکت سازمان‌ها در توسعه جوامع محلی است.

وی افزود: پارک فاوا افتخار دارد به‌عنوان یک سازمان مسئول در حوزه توسعه اجتماعی به جوامع محلی کمک کند تا آن‌ها نیز بتوانند از کسب و کار حرفه‌ای پارک بهره‌مند شوند.

وی همچنین به نمایندگی از پارک از جامعه معلمان و آموزگاران، دانش‌آموزان، نخبگان، سازمان‌های اداری این منطقه دعوت کرد تا به‌صورت متناوب در پارک حضور یابند و از نزدیک در جریان فعالیت‌های پارک، شرکت‌های فناور مستقر در پارک و .... قرار گیرند.

گفتنی است علاوه بر مدرسه «بهار آزادی»، مدارس «کاشانی‌پور» و «الغدیر» نیز از جمله دیگر مدارسی بودند که تعدادی از نهال‌های اهدایی پارک فاوا به آن‌ها تعلق گرفت.


 

کلید واژه ها: پارک فاوا دکتر احسان چیت ساز درخت کاری هفته منابع طبیعی مسئولیت اجتماعی


( ۷ )

نظر شما :