دستگاه نوبت دهی PC-BASE؛ محصول شرکت کیان الکترونیک سپاهان

۰۹ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۹ کد : ۹۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۷۸۳
روابط عمومی پارک فاوا: دستگاه نوبت دهی PC-BASE، سیستم مدیریت صف است که با به¬کارگیری این سیستم، صف فیزیکی به مفهوم سنتی آن کاملا حذف شده و صف مجازی به صورت نرم¬افزاری و پیشرفته تشکیل و کنترل می شود.
دستگاه نوبت دهی PC-BASE؛ محصول شرکت کیان الکترونیک سپاهان

دستگاه نوبت دهی PC-BASE، محصولی از شرکت کیان الکترونیک سپاهان است. سیستم­های نوبت دهی راهکاری مناسب برای نظم بخشیدن به صف­ ها در مراکزی چون بانک ­ها، دفاتر خدمات گردشگری، مراکز پزشکی و دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) هستند.

این دستگاه، بهره ­وری کارکنان را افزایش می­دهد و همچنین قابلیت رصد عملکرد آنان در پاسخ­گویی را نیز داراست.

همچنین دستگاه نوبت دهی PC-BASE، ضمن جلوگیری از ازدحام مشتریان در مقابل مکان ارائه خدمت، ارتقا رضایت­مندی مشتریان را هم در پی دارد.

این محصول با  با بدنه فلزی به همراه رنگ الکترواستاتیک، در برابر ضربه و رطوبت مقاوم است و امکان نصب کارت­خوان برای مشتری­ های ویژه (VIP) را نیز دارد.

دستگاه نوبت دهی PC-BASE دارای 4 مدل (بی سیم، باسیم، تحت شبکه و مستقل از کامپیوتر) است.

مشتری به هنگام ورود با انتخاب نوع خدمات مورد نیاز، بلیت نوبت خود را دریافت کرده که شامل اطلاعاتی چون نوع صف، نوبت، مدت زمان انتظار و تعداد افراد موجود در صف است. شماره بلیت روی نمایشگر بالای باجه درج شده و چشمک می­زند. سپس آهنگ مخصوص و فراخوانی نواخته شده و به دنبال آن جمله (شماره ... به باجه...) پخش شده و در نمایشگر اصلی شماره بلیت و شماره باجه­ای که مشتری باید مراجعه کند نمایش داده می­شود.

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک فاوا محصولات پارک فاوا دکتر جعفر صدیق


( ۱ )

نظر شما :