نرم افزار حسابداری ابری حسابی؛ محصولی از شرکت پایا افزار گستر صدرا

۱۳ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۰ کد : ۲۳۱ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۶۳
روابط عمومی پارک فاوا: نرم افزار حسابداری آنلاین حسابی، نسل جدید نرم‌افزارهای مالی است که توسط آن کاربر در بستر اینترنت به نرم‌افزار و بانک اطلاعاتی خود دسترسی پیدا کرده و کلیه امکانات و نیازمندی‌های مالی و حسابداری با کمترین هزینه در اختیار او قرار می‌گیرد.
نرم افزار حسابداری ابری حسابی؛ محصولی از شرکت پایا افزار گستر صدرا

نرم‌افزار ابری حسابی محصولی از شرکت پایا افزار گستر صدراست که بر اساس تکنولوژی ابری طراحی شده و حسابداری، خرید، فروش، خزانه داری، دریافت و پرداخت، انبارداری و گزارشات مرور حساب از امکانات آن است.

از ویژگی‌های این محصول می‌توان به یکپارچگی کلیه امکانات نرم افزار، برقراری ارتباط با سایر نرم افزارها (ارائه API)، یکپارچگی با فروشگاه اینترنتی، رعایت به روز ترین اصول امنیتی در طراحی نرم افزار، بستر امن https) ssl )، امنیت اطلاعات، حفظ حریم خصوصی و تعیین سطوح دسترسی برای کاربران متعدد اشاره کرد.

همچنین، نرم‌افزار ابری حسابی قابلیت استفاده در هر سخت افزار و بدون نیاز به نصب نرم افزار، صدور فاکتور فروش حتی بدون نیاز به اینترنت، تهیه نسخه backup خودکار، خروجی داده‌ها در فایل اکسل و با قابلیت دسترسی به آخرین به روز رسانی نرم افزار را نیز دارد.

این نرم افزار دارای محیط کاربری ساده، فیلم های آموزشی مفهومی و با دسترسی 24 ساعته است که کسب وکارهای کوچک خدماتی و بازرگانی مشتریان اصلی آن هستند.
 

کلید واژه ها: محصولات پارک فاوا پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت پایا افزار گستر صدرا


نظر شما :