سیستم پایش شرایط محیطی؛ محصولی از شرکت خدمات مهندسی ایده¬آل مهدبان

۱۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۰ کد : ۲۳۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۷۹
روابط عمومی پارک فاوا: سیستم پایش شرایط محیطی (آرند) جهت کنترل شرایط محیطی و با امکان اتصال انواع حسگرها طراحی شده و مناسب برای نصب در اتاق¬های سرور و مراکز دیتا، سالن¬های تجهیزات مخابراتی، مراکز بهداشتی و درمانی، مراکز پرورش گل و گیاه، دامپروری¬ها و ... است.
سیستم پایش شرایط محیطی؛ محصولی از شرکت خدمات مهندسی ایده¬آل مهدبان

سیستم پایش شرایط محیطی محصولی از شرکت خدمات مهندسی ایده¬آل مهدبان است که قابلیت اتصال چهار حسگر دما-رطوبت به طور مستقیم و قابلیت اتصال انواع حسگرهای دود، آتش، حرکت، گاز، نشت آب، قطع برق را دارست. 
طراحی آرند به گونه¬ای است که از طریق باس موجود، امکان اتصال ۱۵ حسگر دیگر از جمله حسگر ولتاژ، گرد و غبار و لاین ورودی را فراهم می سازد.
این محصول رله خروجی جهت کنترل هواساز، رابط کاربری گرافیکی تحت وب و LCD جهت نمایش مقادیر حسگرها و امکان تغذیه از طریق اینجکتور شبکه، پشتیبانی از پروتکل SNMP و تکنولوژی اینترنت اشیا را نیز دارد.
همچنین در صورت بروز اختلال، این سیستم قادر بر ارسال پیامک و تماس صوتی، هشدار دیداری-شنیداری و خاموش و روشن کردن تجهیزات نیز هست.
سیستم پایش شرایط محیطی قابل استفاده در کلیه سایت ها و اتاق های سرور، سردخانه¬های نگهداری دارو و مواد غذایی، بانک¬های خون، آزمایشگاه ها، مراکز تولید دارو و واکسن، سالن های تجهیزات مخابراتی، داروخانه¬ها و مراکز درمانی، مراکز پرورش گل و گیاه، دامپروری¬ها و ... است. 

 

کلید واژه ها: محصولات پارک فاوا پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت خدمات مهندسی ایده¬آل مهدبان


نظر شما :