ERP (اینفویار)؛ محصولی از شرکت داده‌پردازان دوران

۰۵ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۶ کد : ۱۸۶ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۸۸
روابط عمومی پارک فاوا: ERP (اینفویار)، مجموعه‌ای از سیستم‌هایی است که امور و فرایندهای شرکت‌ها و سازمان‌ها را در همه حوزه‌ها اعم از سیستم مالی، منابع انسانی و امور اداری ، لجستیک و زنجیره تأمین و همچنین تولید سیستم¬های خاص، مکانیزه می کند.
ERP (اینفویار)؛ محصولی از شرکت داده‌پردازان دوران

راهکار جامع سازمانی دوران با نام اینفویار محصولی از شرکت داده ­پردازان دوران و یک راهکار یکپارچه نرم افزاری است که تمامی حوزههای سازمان‌ها نظیر سیستم های مالی، پشتیبانی، منابع انسانی، زنجیره تأمین، مدیریت روابط مشتریان، مدیریت روابط تأمین ­کنندگان، مدیریت تولید، اتوماسیون اداری، مدیریت اموال و تجهیزات، مدیریت نگهداری و تعمیرات، مدیریت فرایندها (BPMS)، هوش تجاری و همچنین حوزه­های مدیریت فناوری اطلاعات مشتمل بر استانداردهای ITIL و ISMS را پوشش می­دهد.

اینفویار یک سیستم چند محیطی (قابل اجرا هم به صورت تحت وب و هم دسکتاپ) و چند سازمانی (قابلیت تعریف هلدینگ) است که یکپارچگی فرایندها؛ داده­ ها؛ پیام­ ها، جامعیت، امنیت بالا، مقیاس پذیری بالا و قابلیت تغییرپذیری سیستم­ها از ویژگی­های آن است.

راهکار جامع سازمانی دوران با استفاده از تکنولوژی JAVA و دیتابیس Oracle تولید شده و به همین جهت علاوه بر شرکت‌ها و سازمان ­های بزرگ، برای شرکت­هایی در ابعاد متوسط و کوچک نیز گزینه­ای مناسب است.

همچنین،  ERPمحصولی چند زبانه و چند ارزی است و به همین جهت گزینه­ ای مناسب در محیط ­های بین­المللی در داخل و خارج کشور محسوب می­ شود.

این محصول با تحقیق و توسعه داخلی بدست آمده و قابل استفاده در تمامی سازمان­ ها و نهادهای دولتی و خصوصی است.

کلید واژه ها: محصولات پارک فاوا پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت داده پردازان


نظر شما :