نرم افزار یکپارچه مدیریت رستوران پذیرا؛ محصولی از شرکت پایا افزارگستر صدرا

۱۳ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۸ کد : ۱۶۱ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۲۰
روابط عمومی پارک فاوا: نرم افزار یکپارچه مدیریت رستوران تحت وب پذیرا، محصولی برای مدیریت کترینگ¬ها، رستوران¬ها و مجموعه¬های متوسط، بزرگ و زنجیره ای است.
نرم افزار یکپارچه مدیریت رستوران پذیرا؛ محصولی از شرکت پایا افزارگستر صدرا

نرم افزار پذیرا محصول شرکت پایا افزارگستر صدراست. این محصول دارای همه امکانات مدیریت رستوران است و به صورت آنلاین و آفلاین در دسترس است.

از ویژگی های این محصول می توان به یکپارچگی در بخش های مدیریت مرکزی؛ مدیریت شعب و صندوق ها، سازگاری با کلیه سخت افزارهای رستورانی، امکان صدور کارت های الکترونیکی تخفیفی و تشویقی، تعیین سیاست های فروش به تفکیک شعب و پنل sms برای ارتباط با مشتری اشاره کرد.

همچنین این نرم افزار قابلیت کنترل سفارشات بر اساس ساعت و کنترل میزها، سفارش گیر گارسون بر پایه تبلت و موبایل و انتقال آنلاین آن به سیستم مدیریت شعبه جهت آماده سازی و تعریف ساختار محصول (مواد اولیه، نیمه ساخته و مواد تشکیل دهنده محصول) و BOM را دارد.

این محصول امکان استفاده همزمان از سیستم ها به چندین زبان، کاربری بر اساس کلیه ارزهای دنیا و تسعیر ارز را نیز داراست.

شایان ذکر است که کلیه راهکارهای نرم افزار یکپارچه مالی پایدار شامل حسابداری مالی، خزانه داری، خرید و تدارکات، فروش و بازرگانی، انبار و حسابداری انبار، حقوق و دستمزد، ورود و خروج و تردد، اموال و دارایی های ثابت، تولید و بهای تمام شده نیز در این نرم افزار وجود دارد.

نرم افزار پذیرا، تحت وب و با دسترسی 24 ساعته است که بر روی هر نوع سیستم عامل قابل اجراست و بروزترین اصول امنیتی سیستم ها را رعایت می کند.

کلید واژه ها: محصولات پارک فاوا پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات دکتر جعفر صدیق شرکت پایا افزارگستر صدرا


نظر شما :