مدیرکل خاورمیانه وزارت امور خارجه سنگال: سنگال به نرم‌افزارهای تأمین امنیت سایت‌ها و سامانه‌ها نیاز دارد

۱۲ مهر ۱۴۰۲ | ۱۶:۰۶ کد : ۹۹۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۶۶
روابط عمومی پارک فاوا: یک مقام ارشد وزارت امور خارجه سنگال گفت که کشورش به بسیاری از محصولات پیشرفته شرکت‌های فناور پارک فاوا از جمله در زمینه نرم‌افزارهای امنیت سایبری نیاز دارد.
مدیرکل خاورمیانه وزارت امور خارجه سنگال: سنگال به نرم‌افزارهای تأمین امنیت سایت‌ها و سامانه‌ها نیاز دارد

عثمان دیوپ، مدیرکل منطقه خاورمیانه وزارت امور خارجه کشور سنگال روز چهارشنبه 12 مهرماه 1402 با هدف آشنایی با محصولات و خدمات شرکت‌های عضو پارک فاوا، از شرکت امن پرداز بازدید کرد.

در ابتدای این بازدید آقای کردستانی، معاون توسعه بازار شرکت امن پرداز ضمن خوشامدگویی به مدیرکل منطقه خاورمیانه وزارت امور خارجه کشور سنگال، به معرفی محصولات این شرکت خصوصاً آنتی ویروس پادویش پرداخت.

معاون توسعه بازار شرکت امن پرداز ادامه داد: ما یک گروه کشف مشکل و شناسایی آسیب داریم که علت بروز مشکل را بررسی می‌کنند و بعد از شناسایی علت، به واسطه سرویس MRD اقدام به حل آن می‌نمایند. این سرویس بر روی کامپیوترهایی که دارای آنتی‌ویروس پادویش هستند، بارگزاری شده و سیستم مذکور را مانیتورینگ می‌کند. به این ترتیب می‌توانیم از بروز حملات جلوگیری کنیم. در حال حاضر سازمان‌های بزرگی در کشور از این سرویس استفاده می‌کنند. شرکت امن پرداز آمادگی دارد تا این سرویس را در اختیار شما قرار دهد. 

در ادامه آقای عثمان دیوپ ضمن ابراز خرسندی از فرصت پیش آمده و ملاقات حضوری با شرکت‌های عضو پارک یادآور شد: ما به توانمندی‌های شما در حوزه آی.سی.تی باور داریم و این موضوع از میزان صادرات شما معلوم است. ما در کشور سنگال به فناوری‌هایی که بتواند امنیت سایت‌های دولتی و خصوصی ما را تأمین کند، نیاز داریم.

مدیرکل منطقه خاورمیانه وزارت امور خارجه کشور سنگال ادامه داد: مدتی پیش سایت دولتی کشور سنگال برای چند ساعت از دسترس ما خارج شد و برای جلوگیری از وضعیت پیش آمده در آن مدت، راهکار خاصی وجود نداشت. به همین منظور کشور سنگال علاوه بر آنتی ویروس، به ابزار و روش‌های بیشتری برای حفاظت از داده‌ها و اطلاعات نیاز دارد. به همین منظور نیاز و علاقه خود را برای تهیه نرم‌افزار شرکت امن پرداز اعلام می‌کنیم.

در پایان مقرر شد تا اطلاعات تکمیلی در خصوص نرم‌افزارهای این شرکت در اختیار کشور سنگال قرار گیرد.

لازم به ذکر است؛ در بازدید از شرکت‌های پارک فاوا، دکتر عباس قنبری باغستان، مشاور ارتباطات و امور بین‌الملل پارک؛ آقای ابو واکر، نماینده سفارت جمهوری سنگال در ایران؛ آقای سید ناصر غفاری، مسئول میز سنگال در وزارت امور خارجه؛ مهندس محمدعلی جعفری، مدیر مرکز توسعه واحدهای فناور پارک و مهندس جواد یزدان‌پناه، معاون توسعه فناوری، مدیرکل منطقه خاورمیانه وزارت امور خارجه کشور سنگال را همراهی کردند.
 

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور سنگال


نظر شما :