همزمان با سالروز تأسیس پارک فاوا؛

چند پروژه عمرانی و توسعه‌ای با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بهره‌برداری می‌رسد

۰۸ مرداد ۱۴۰۲ | ۲۳:۴۰ کد : ۹۵۶ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۸۸
روابط عمومی پارک فاوا: همزمان با سالروز تأسیس پارک فاوا، چند پروژه عمرانی و توسعه‌ای با حضور دکتر زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بهره‌برداری می‌رسد و همزمان از چهار محصول فناور شرکت‌های فناور مستقر در پارک فاوا نیز رونمایی خواهد شد.
چند پروژه عمرانی و توسعه‌ای با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بهره‌برداری می‌رسد

آیین افتتاحیه طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای پارک فاوا و نیز رونمایی از چهار محصول فناور شرکت‌های پارک فاوا برای روز سه‌شنبه برابر با 10 مرداد 1402 برنامه‌ریزی شده است.
دکتر زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این برنامه از سوی جمعی از مقامات و مسئولان بلندپایه وزارت ارتباطات همراهی خواهند شد.
در این برنامه قرار است از چهار محصول با عنوان «سیستم هوشمند مانیتورینگ و مدیریت تجهیزات» از شرکت گروه صنعتی آراد کنترل، «کلودگارد» از شرکت نرم‌افزاری امن پرداز، «سیستم نظارت و پایش خط تولید» از شرکت پیام ارتباط کندوان و «ماژول دور کاری_نرم‌افزار ERP تیم یار» از شرکت تیم یار رونمایی می‌شود.
همچنین سامانه مرکزی شبکه گلخانه‌های هوشمند، سالن و آزمایشگاه‌های مرکزی نوآوری پیشروان، سیستم مرکزی مانیتورینگ و مجموعه ورودی پارک توسط وزیر ارتباطات از جمله پروژه‌های توسعه‌ای هستند که در این آیین و با حضور مقامات ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت. 

 

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات رونمایی از محصولات شرکت‌های عضو


( ۲ )

نظر شما :