امضا سه توافق‌نامه بین پارک فاوا و دانشگاه تهران

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۸:۵۲ کد : ۹۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۹۳
روابط عمومی پارک فاوا: در مراسمی با حضور رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) و معاونین اداری- مالی و طرح و برنامه دانشگاه تهران، سه توافق‌نامه همکاری بین دانشگاه تهران و پارک فاوا امضا شد.
امضا سه توافق‌نامه بین پارک فاوا و دانشگاه تهران

این توافقنامهها صبح روز سه شنبه 26 اسفند، در ساختمان مرکزی دانشگاه به امضا دکتر محمد جعفر صدیق، رئیس پارک فاوا، دکتر یزدانی و دکتر مقاری، معاونین اداری و مالی دانشگاه تهران رسید.

محورهای اصلی این توافقنامه همکاری، در زمینه «انجام مطالعات و ارائه مشاوره در امور برنامهریزی، ساختار سازمانی و بودجهریزی مبتنی بر عملکرد»، « انجام مطالعات و ارائه مشاوره در امور حقوقی، عمرانی و منابع انسانی و رفاهی کارکنان» و «طراحی و اجرای دوازده مجله گاهنامه معرفی پارک»  اعلام شده است.

محمدجعفر صدیق در آیین انعقاد این توافقنامهها ضمن قدردانی از حمایتهای دانشگاه تهران از توسعه پارک فاوا، خواستار توسعه این همکاریها در دیگر زمینهها از جمله توسعه آزمایشگاههای فناوری و ... نیز شد.

همچنین دکتر یزدانی ضمن ابراز خشنودی از امضای سه توافقنامه با پارک فاوا، این ارتباطات را دوسویه خواند و خاطرنشان ساخت که همکاری دانشگاه تهران و پارک فاوا میتواند برای هر دو طرف قرارداد بسیار مؤثر و پراهمیت باشد.

سه توافقنامه امضا شده برای سال 1400 برنامهریزی شده و اجرایی شدن محورهای این توافقنامهها از جمله اهداف راهبردی پارک فاوا میباشد.

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک فاوا دانشگاه تهران دکتر جعفر صدیق


نظر شما :