سازمان الکترونیک تحت وب پیوند؛ محصول شرکت توسعه سامانه¬های رایانه¬ای سماتوس

۰۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۸ کد : ۸۷ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۸
روابط عمومی پارک فاوا: سازمان الکترونیک تحت وب پیوند، سیستمی جامع و یکپارچه تحت وب به منظور مکانیزه کردن فرایندهای سازمان، گردش مکاتبات سازمانی و بایگانی و مدیریت اسناد سازمان است.
سازمان الکترونیک تحت وب پیوند؛ محصول شرکت توسعه سامانه¬های رایانه¬ای سماتوس

سازمان الکترونیک تحت وب پیوند محصولی از شرکت توسعه سامانه های رایانه­ای سماتوس است که امکان استفاده از آن در فرایندهای پایه سازمانی مانند پرسنلی و عملکرد، مدیریت خطوط تولید، خدمات پس از فروش و مشتریان فراهم است و توانایی مدیریت مکاتبات اداری شامل عملیات دبیرخانه، مدیریت نامه ­ها و همچنین مدیریت اسناد سازمانی با قابلیت اشتراک گذاری اسناد سازمانی را دارد.

افزون بر آن، این نرم ­افزار مبتنی بر تکنولوژی متن باز LAMP، دارای گواهینامه امنیتی از آزمایشگاه آپا و مستقل از سکوست و امکان طراحی فرایندهای سازمانی مبتنی بر استانداردهای BPMN و بدون نیاز به طراحی مدل داده توسط طراح را داراست.

از دیگر ویژگی های این محصول ارتباط با سامانه های ایمیل و فکس سازمانی و انجام عملیات مرتبط به صورت خودکار، امکان مدیریت و گزارش­گیری از وضعیت انجام وظایف بر اساس پارامترهای سنجش عملکرد در فرایندهای طراحی شده، گزار­ش های تحلیلی از رفتار کاربران نهایی، امکان ارتباط با دیگر سامانه های سازمانی مانند سامانه های حقوق و دستمزد، حسابداری با استفاده از وب سرویس و امکان فراخوانی وب سرویس ­های دیگر است.

تجربه پیاده ­سازی بیش از 1500 فرایند سازمانی گوناگون با استفاده از این نرم ­افزار و بیش از 100 زیر سامانه باعث شده است این ابزار نه تنها برای رفع نیازهای روزمره در حوزه گردش مکاتبات، بلکه به عنوان ابزاری قدرتمند جهت حل مسائل پیچیده سازمانی در حوزه فرایندهای سازمانی به کار برده شود.

استفاده از فناوری های متن باز و سبک بودن محصول باعث شده است به راحتی بتوان از آن حتی در رایانه های بسیار ضعیف استفاده کرد و علاوه بر آن، در جهت سهولت کار کاربران سازمان، نسخه تحت موبایل سیستم گردش مکاتبات نیز تولید شده است.

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات دکتر جعفر صدیق محصولات پارک فاوا


نظر شما :