سامانه فرادید؛ محصول شرکت شبکه¬افزار

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۷:۴۴ کد : ۸۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۴۰
روابط عمومی پارک فاوا: فرادید، سامانه¬ای است که شاخص¬های کیفیت شبکه اطلاعات و ارتباطات را می-سنجد و به صورت آنلاین وضعیت ارائه خدمات و کیفیت سرویس اپراتورهای مخابراتی را رصد می¬کند.
سامانه فرادید؛ محصول شرکت شبکه¬افزار

سامانه فرادید، محصولی از شرکت شبکه افزار است که قابلیت مانیتورینگ سرویس­های اینترنتی در سراسر کشور،  مشاهده وضعیت سرویس­دهنده­ های اینترنتی با هر تکنولوژی و نمایش گلوگاه ­های سرویس ­های اینترنتی را دارد.

همچنین این سامانه توانایی شفاف­سازی ارائه سرویس ­ها و کمک به برطرف­ شدن مشکلات و استانداردسازی مقایسه بستر زیرساخت­ های فناوری اطلاعات را نیز داراست.

هدف از طراحی سامانه فرادید اندازه گیری سطح خدمات بین اپراتوری، داشبورد پایش شاخص ­ها و معیارهای کمی و کیفی زنجیره تأمین و همچنین ارائه خدمات با استفاده از ساختار شبکه توزیع اینترنت کشور در راستای ارتقای کیفیت خدمت و افزایش رضایت مشتریان است.

سامانه فرادید، علاوه بر حفظ یکپارچگی در امور جاری مراکز سرویس ­دهنده، همه قسمت­ های مورد نیاز را پوشش داده و به بهترین نحو نسبت به ثبت خدمات ارائه شده و مدیریت منابع و سرویس ­دهی بهینه راهکار می­دهد.

این سامانه زیرساخت های ارتباطی مورد نیاز جهت استفاده از سرویس های استاندارد مختلف را داراست و همچنین خود سامانه قابلیت ارسال سرویس های استاندارد درخواستی به سیستم های دیگر را دارد.

کلید واژه ها: محصولات پارک فاوا پارک فاوا پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات دکتر جعفر صدیق


نظر شما :