BPMS پایا؛ محصول شرکت پایا افزار گستر صدرا

۲۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۵ کد : ۸۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۹۰
روابط عمومی پارک فاوا: BPMS پایا (سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار) با یکپارچگی کامل با نرم¬افزارهای مالی پایدار و پیوند اتوماسیون اداری پندار و مدیریت ارتباط با مشتریان پل، خودکارسازی و مکانیزه کردن فرایندها و الکترونیکی کردن سرویس¬ها و خدمات سازمان را فراهم می¬آورد.
BPMS پایا؛ محصول شرکت پایا افزار گستر صدرا

BPMS پایا محصولی از شرکت پایا افزار گستر صدرا است که قابلیت شناسایی، طراحی، اجرا، پایش و بهبود فرآیندهای سازمان را داراست و شامل سیستم فرم ساز (Form Designer) و سیستم گردش کار (Workflow Designer) است.

این محصول زبان گرافیکی ساده برای طراحی همه فرم­های موجود در سازمان را دارد و امنیت کامل فرم­ها در برابر حملات سایبری را فراهم کرده است.

از قابلیت­های مهم BPMS پایا، می­توان امکان تعیین سطوح دسترسی مجریان فرآیند به هر کدام از مراحل اجرای فرآیند، اضافه کردن عناصر جدید به فرم به صورت Drag، پشتیبانی از تمام المان های استاندارد طراحی فرم، امکان طراحی و پیاده سازی انواع فرم­های الکترونیکی با قابلیت اجرای تحت وب، سرعت بالا در ساخت یک فرآیند به وسیله اعمال تغییرات با داشتن حداقل اطلاعات برنامه نویسی را نام برد.

مشتریان اصلی این محصول، صنایع شیر ایران (پگاه)، مجموعه فروشگاه های رفاه، گروه شرکت های فن آوا، اول مارکت و صبا جهاد هستند.

همچنین این سیستم قابل اجرا روی همه مرورگرهاست و بر اساس بروزترین تکنولوژهای دنیا فرایندسازی را انجام می­دهد.

 

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک فاوا دکتر جعفر صدیق محصولات پارک فاوا


نظر شما :