/معرفی اطلس فناوری پارک فاوا/

بسته مدیریت مالی پایا (دریک)؛ محصول شرکت آرمان درخشان پایا

۱۳ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۰ کد : ۷۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۷۰۰
روابط عمومی پارک فاوا: بسته مدیریت مالی پایا (دریک)، نرم افزاری است که امکان طراحی و پیاده‌سازی منعطف ساختار مالی سازمانی و بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد، به خصوص برای پارک‌های علم و فناوری، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی را داراست.
بسته مدیریت مالی پایا (دریک)؛ محصول شرکت آرمان درخشان پایا

نرم‌افزار دریک، محصول شرکت آرمان درخشان پایا است و با قابلیت بروزرسانی خودکار، به صورت یک سیستم Server-Client در بستر TCP - IP پیاده‌سازی شده است و با سیستم عامل ویندوز (قابلیت نصب روی سیستم عامل Windows7 و بالاتر)، بانک اطلاعاتی SQL Server و ابزار گزارش‌گیری Fast Report توسعه داده شده است.

بخش‌های اصلی سیستم پایه این سامانه شامل اسناد، گزارش‌ها و ابزارهای مدیریتی نظیر تعریف کاربران، سطوح دسترسی و تعریف کدینگ مالی و سازمانی است و با حذف پیچیدگی‌های حسابداری، امکان تصمیم‌گیری‌های مالی را برای مجموعه‌های اقتصادی فراهم می‌کند.

مدیریت تعاملات مالی سازمان با بخش‌های سازمانی زیرمجموعه، اسناد مالی مدت‌دار، گرنت‌ها و اعتبارات ارائه شده سازمان به پژوهشگران و واحدهای فناور، اعتبارات دریافتی سازمان و همچنین مدیریت قراردادها از ویژگی‌های این نرم‌افزار است.

دو نسخه پیشین این نرم‌افزار در سال‌های 1381 و 1389 به ترتیب به صورت نرم‌افزار دسکتاپ و نسخه تحت وب تولید شده است و نسخه سوم نرم‌افزار در نسخه سازمانی در 9 مرکز مهم هدایت و مدیریت نوآوری کشور، از جمله شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و 7 پارک دیگر درحال استفاده است.

 

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات محصولات پارک فاوا معرفی اطلس فناوری شرکت آرمان درخشان پایا


نظر شما :