مدیران عامل شرکت‌های پارک فاوا با تجار افغان مذاکره کردند

۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۴ کد : ۷۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۱۲
روابط عمومی پارک فاوا: در یک ضیافت عصرانه که از سوی پارک فاوا برگزار شد، مدیران عامل شرکت‌های فناور مستقر در پارک (شعبه البرز) در سیزده پنل جداگانه با تجار افغان مذاکره و راه‌های توسعه همکاری‌های دوجانبه و نیز امکان صادارات محصولات خود به بازار افغانستان را مورد بررسی قرار دادند.
مدیران عامل شرکت‌های پارک فاوا با تجار افغان مذاکره کردند

در این نشست که عصر روز دوشنبه، ششم بهمن ماه سال ۱۳۹۹، در سالن همایش‌های رستوران ایوان، واقع در برج میلاد برگزار شد، مدیران عامل شرکت فناور مستقر در پارک فاوا در سیزده پنل جداگانه به صورت دوجانبه با هیات 18 نفره از تجار افغان که به نمایندگی از شرکت‌های آی.سی.تی بخش خصوصی و دولتی افغانستان به ایران سفر کرده بودند، دیدار و گفت‌وگو کردند.
علاوه بر مدیران عامل شرکت‌های فناور مستقر در پارک فاوا، دکتر محمد جعفر صدیق، رئیس پارک فاوا، مهندس یزدان پناه، معاون توسعه فناوری  پارک فاوا، دکتر چیت ساز، مشاور رئیس پارک در امور توسعه بازار و دیگر مدیران ارشد پارک فاوا نیز در این جلسه حضور داشتند.
در ابتدای این نشست، دکتر قنبری، مشاور ارتباطات و امور بین الملل پارک فاوا، ضمن خیرمقدم به مهمانان افغان برای حضور در این نشست، خواستار تعامل و همکاری بیشتر شرکت‌های ایرانی با همتایان افغان با هدف حضور بیشتر محصولات ایرانی در بازار افغانستان شد. 
همچنین آقای شهپر، مدیرعامل کنسرسیوم ایریانا نیز، از حضور مهمانان افغان در ایران و میزبانی پارک فاوا از آنها قدردانی و ابراز امیدواری کرد که مذاکرات دوجانبه شرکت‌های ایرانی با تجار افغان به نتایج خوبی منجر شود.
هیات 18 نفر از تجار افغان با هماهنگی کنسرسیوم ایریانا، شرکت فعال در حوزه صادرات به کشور افغانستان، به ایران سفر کرده بودند.
پیش از این، هیات تجار افغانی روز شنبه، برابر با چهارم بهمن ماه، نیز با حضور در شعبه مشهد پارک فاوا،از نمایشگاه محصولات شرکت‌های این پارک بازدید کرده بودند. 

 


نظر شما :