تجار افغان از شعبه مشهد پارک فاوا بازدید کردند

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۸ کد : ۶۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۲۹
روابط عمومی پارک فاوا: یک هیئت ۱۶ نفره از تجار و فعالان بخش آی.سی.تی کشور افغانستان روز شنبه (چهار بهمن ماه) از شعبه مشهد پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت‌های این پارک، محصولات شرکت‌های مستقر و نیز امکان سنجی توسعه همکاری‌های مشترک در زمینه آی.سی.تی قرار گرفتند.
تجار افغان از شعبه مشهد پارک فاوا بازدید کردند

در ابتدای این نشست، مهندس یزدان پناه_ معاون توسعه فناوری پارک فاوا و مهندس هاشمی _رئیس هیات مدیره شرکت‌های گرین وب، گرین تک و مانا اندیشه خاوران ضمن استقبال از هیئت تجار افغان، معرفی جامعی از فعالیت‌های پارک فاوا در مشهد و نیز زمینه‌های همکاری با تجار و فعالان حوزه آی.سی.تی کشور افغانستان ارائه دادند.
علاوه بر این، در این نشست مهندس فرهوش، مدیرعامل شرکت گروه نرم افزاری محک، مهندس طباطبایی، مدیرعامل شرکت دانش آوران خراسان، دکتر کامیار، مدیرعامل شرکت سماتوس و مهندس راشد، مدیر مجموعه فناپ، به شرح و توضیح محصولات و خدمات شرکت‌های تحت مدیریت خود پرداخته و از همکاری میان تجار دو کشور بسیار استقبال کردند. 
سپس هیات تجار افغان به 3 گروه تقسیم شده و به همراه دستیاران مخصوص به گروه خود، به بازدید از بخش‌های مختلف پارک از جمله شرکت‌های مستقر در این پارک، نمایشگاه محصولات شرکت‌ها و نیز نشست‌های دوجانبه با شرکت‌های ایرانی برای توسعه همکاری‌های دوجانبه و نیز امکان صادرات کالا به افغانستان پرداختند. 
هیات 16 نفر تجار و فعالان حوزه آی.سی.تی افغان در این بازدید از سوی آقای شهپر، مدیرعامل کنسرسیوم ایریانا، شرکت فعال بخش خصوص در زمینه توسعه همکاری‌های ایران و افغانستان، همراه می‌شدند.
بنابر برنامه اعلام شده از سوی کنسرسیوم ایریانا، هیات 16 نفره تجار افغان قرار است روز دوشنبه ششم بهمن نیز از شعبه البرز پارک فاوا واقع در گرم دره استان البرز بازدید کنند.

 

 


نظر شما :