/معرفی اطلس فناوری پارک فاوا/

مودم ۴G سیم کارت خور داخلی؛ محصول شرکت اتصال صنعت میانه ( ESM )

۲۵ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۴ کد : ۶۸ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۷۲
روابط عمومی پارک فاوا: مودم  ۴G لینوتک مدل ML۱۴۱، تولیدی از شرکت اتصال صنعت میانه (ESM ) برای استفاده از اینترنت پرسرعت نسل چهارم است که سیم­ کارت ۴G همه اپراتورهای کشور را پوشش می­‌دهد و برای افرادی که دوست دارند همیشه و همه جا به اینترنت متصل باشند، مناسب است. همچنین در محل­‌هایی که پوشش نسل چهارم تلفن همراه وجود ندارد، دستگاه به طور اتوماتیک به اینترنت ۳G  و ۲G وصل می­‌شود.
مودم ۴G سیم کارت خور داخلی؛ محصول شرکت اتصال صنعت میانه ( ESM )

۳۲ دستگاه به صورت همزمان و بی سیم با استفاده از این مودم می‌توانند به اینترنت متصل شوند. ضمن اینکه این مودم وایرلس با استفاده از معتبرترین چیپست‌های موجود در جهان تهیه شده و دارای آنتن دهی و سرعت دانلود 150 مگابیت بر ثانیه و آپلود 50 مگابیت بر ثانیه است.

مودم لینوتک مدل ML141، دو پورت LAN برای اتصال کابلی دارد. افزون بر آن، در قسمت کناری این مودم، یک کلید WPS برای اتصال سریع و امن و در قسمت جلویی این محصول نیز چند نشانگر برای نمایش اطلاعات دقیق از وضعیت مودم وجود دارد.

 این مودم که از تیر 98 به بازار آمده دارای تأییدیه استاندارد از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در زمینه استاندارد RF ، استاندارد EMC و SAFTY و قابل استفاده برای کلیه شرکت‌ها، سازمان­‌ها، اپراتورها و ... است.

با توجه به اینکه مودم لینوتک مدل ML141 فاقد منبع تغذیه است، سیار نیست اما به خاطر وزن پایین قابل حمل است. علاوه بر این، در فضاهای بیرون از ساختمان با توجه به ضد آب نبودن با قرارگرفتن در حفاظ قابل استفاده است.

 

کلید واژه ها: پارک فاوا محصولات پارک فاوا شرکت اتصال صنعت میانه مودم سیم کارت خور داخلی اطلس فناوری پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات


نظر شما :