دستورالعمل ورود شرکت‌های عضو پارک فاوا به بورس ابلاغ می‌شود

۱۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۲ کد : ۶۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۵۵
رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات اعلام کرد: در هفته آینده سه دستورالعمل جهت حمایت و ورود شرکت‌ها به بورس ابلاغ می‌شود که شامل شفافیت مالی و اندازه شرکت‌ها خواهد بود.
دستورالعمل ورود شرکت‌های عضو پارک فاوا به بورس ابلاغ می‌شود

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)- محمد جعفر صدیق، رئیس پارک فاوا در جلسه‌ با شرکت‌های عضو در پارک به شفافیت مالی شرکت‌ها اشاره کرد و گفت: تمامی این اقدامات منوط به شفافیت مالی شرکت‌هاست، ما به شرکت‌ها بر اساس گستردگی کار، فضای کاری و... بعد از طی‌کردن فرایند شفافیت مالی، تا 90 میلیون تومان گرنت شفافیت مالی  اعطا خواهیم کرد؛ مشروط بر اینکه با حسابرسی که معتمد پارک فاوا است کارکرده باشند.

 او همچنین اعلام کرد: در هفته آینده سه دستورالعمل جهت حمایت و ورود شرکت‌ها به بورس ابلاغ می‌شود که شامل شفافیت مالی و اندازه شرکت‌ها خواهد بود.

اعطای گرنت خوشه‌های نوآوری

رئیس پارک فاوا سپس به خوشه‌های نوآوری اشاره کرد و گفت: گرنت دیگری که ما به شرکت‌ها اعطا می‌کنیم، گرنت ایجاد خوشه‌های نوآوری است؛ بدین شکل که شرکت‌هایی که بازار تثبیت شده دارند، می‌توانند در بنا شدن شرکت‌های کوچک‌تر یاری کنند و طبق مصوبات می‌توانند سهمی در خود شرکت یا در بازار شرکت‌های کوچک‌تر نیز داشته باشند.

صدیق بیان کرد: در کنار آن هم گرنتی تحت عنوان گرنت خوشه‌های نوآوری تا سقف 90 میلیون تومان اعطا می‌شود که این 90 میلیون تومان به شرطی که در این شرکت‌های نوپا جوان‌های نخبه بیشتری به کار گرفته شود، می‌تواند تا سقف 135 میلیون تومان ارتقا یابد.

او تاکید کرد: هرگونه فساد اقتصادی قابل پذیرش نیست و حتماً با این مسئله برخورد خواهد شد.

کلید واژه ها: دکتر صدیق جعفر صدیق محمد جعفر صدیق صدیق پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات


نظر شما :