سیستم موقعیت‌یابی دینامیک شناور؛ محصولی از شرکت آکام صنعت آسیا

۰۶ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۵ کد : ۳۹۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۷۷
روابط عمومی پارک فاوا: سیستم موقعیت‌یابی دینامیک شناور برای ثابت نگه داشتن موقع شناور در هر مکان و جهت دلخواه به کار می‌رود.
سیستم موقعیت‌یابی دینامیک شناور؛ محصولی از شرکت آکام صنعت آسیا

سیستم موقعیت‌یابی دینامیک شناور محصولی از شرکت آکام صنعت آسیاست. این سیستم با تلفیق داده‌های موقعیت‌یابی و آزیموت لحظه‌ای شناور و پارامترهایی مانند جریان‌های زیرسطحی و باد، امکان موقعیت‌گیری ثابت شناور را فراهم می‌کند.

این سیستم قابلیت ارتباط با سنسورهای دریایی نصب شده بر روی شناور و دریافت و تفسیر داده‌های آن‌ها، مشاهده سنسورها و محرک‌ها در نرم‌افزار اصلی سیستم روی کنسول و اعلام هشدار تأخیر در ورود داده و یا قطع شدن جریان داده را داراست.

همچنین این محصول، از همه استانداردهای دریایی جهت ارتباط با محرک‌های شناور شامل موتورهای اصلی، تراسترهای تونلی، آزیموت و سکان‌های شناور پشتیبانی می‌کند.

افزون بر آن، سیستم موقعیت‌یابی دینامیک دارای یک سنسور تعیین میزان و جهت باد، یک وضعیت‌سنج، دو سیستم موقعیت‌یاب و دو قطب‌نمای ژیروسکوپیک (Meridian Surveyor Gyrocompass)  است. 

ناگفته نماند که واسط کاربری این سیستم یک کامپیوتر صنعتی بدون فن، به همراه مانیتور لمسی مقاومتی است که در شرایط نامطلوب آب و هوایی نیز قادر به انجام وظیفه است. 
 

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات معرفی اطلس فناوری محصولات پارک فاوا


نظر شما :