مراسم رونمایی از چهار محصول منتخب شرکت‌های فناور پارک فاوا برگزار شد

۲۱ آذر ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۰ کد : ۳۳۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۹۹
روابط عمومی پارک فاوا: مراسم رونمایی از محصولات شرکت‌های فناور پارک فاوا با حضور معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ معاون فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز روز یکشنبه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۰ برگزار شد.
مراسم رونمایی از چهار محصول منتخب شرکت‌های فناور پارک فاوا برگزار شد

پارک فاوا با هدف بسترسازی برای معرفی و عرضه فناوری‌ها و ارتباط هرچه بیشتر صنعت و بازار و همچنین حمایت از تولید ملی و توسعه بازار و فروش محصولات شرکت‌های عضو خود از آخرین محصولات تولیدی توسط شرکت‌های عضو رونمایی کرد.

در این مراسم 4 محصول با عنوان «سرویس سکوی پردازش ابری گرافیکی» از شرکت گرین وب، «نرم افزار مدیریت طب و کلینیک» از شرکت آتی نگر برتر راستین، «نرم افزار سیستم کنترل پلان تولید کاتد مس» از شرکت گروه صنعتی آراد کنترل و محصول «تلفن IP» از شرکت گسترش خدمات کارا تلفن رونمایی شدند. 

در حاشیه این مراسم رونمایی نیز نمایشگاهی از محصولات برتر شرکت‌های فناور عضو پارک فاوا و محصولاتی که در شرف تکمیل و ورود به بازار بودند، برگزار شد.

همچنین تصفیه‌خانۀ فاضلاب پارک فاوا توسط ‌دکتر ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به بهره برداری رسید.

لازم به ذکر است؛ در این مراسم دکتر محمدجعفر صدیق دامغانی زاده، مشاور وزیر و رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ دکتر غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر کار، رفاه و تعاون اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای؛ دکتر ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ مهندس برات قنبری دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور؛ دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ جهانگیر شاهمرادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز؛ سودابه رادفرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ دکتر احسان چیت ساز، معاون توسعه بازار پارک فاوا، دکتر عباس قنبری باغستان، مشاور ارتباطات و امور بین الملل پاک فاوا و اعضای شورای شهر کرج حضور داشتند.

برای مشاهده چهار محصول رونمایی شده در این مراسم و نیز لیست محصولات به نمایش درآمده در نمایشگاه جانبی این برنامه، اینجا را کلیک کنید.
 

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات محصولات پارک فاوا رونمایی از محصولات شرکت‌های پارک فاوا


نظر شما :