پیام تسلیت دکتر صدیق به مناسبت شهادت شهید محسن فخری زاده

۰۸ آذر ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۳ کد : ۳۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۶۷۷
دکتر جعفر صدیق، رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در پیامی حادثه جانسوز ترور شهید محسن فخری‌زاده را تسلیت گفت.
پیام تسلیت دکتر صدیق به مناسبت شهادت شهید محسن فخری زاده

به گزارش روابط عمومی پارک فاوا،  دکتر جعفر صدیق در پیامی شهادت دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّةَ عَرَّفَها لَهُمْ

ایران سربلند و سرافراز امروز بار دیگر در غم از دست دادن یکی از فرزندان برومند و رشید خود سوگوار است. شهادت شهید فخری‌زاده این دانشمند عزیز ایران و اسلام داغی است فراموش ناشدنی، اما مطمئنا از خون آن بزرگوار گل‌های تازه‌ای در باغ این مرز و بوم خواهد رویید که راه او را با اراده‌ای استوارتر و همتی افزون‌تر ادامه خواهند داد.

ایران عزیز در این سال‌های مبارزه با استکبار پس از انقلاب همواره درحال رشد و پیشرفت بوده و دشمنان به خیال خام خود گمان می‌بردند که با ریختن خون دانشمندان و تلاشگران این سرزمین خواهند توانست چرخ توسعه و رشد ما را متوقف کنند، اما آن‌ها هیچگاه متوجه نشدند نه تنها با این کار نمی‌توانند بازدارنده‌ی این توسعه باشند بلکه عزم ما را برای قوی‌تر شدن جزم‌تر می‌کنند و فقط پستی و دنائت بیش از پیش خود را به عالمیان نشان می‌دهند.

بنده به نوبه‌ی خود شهادت این دانشمند و فخر اسلام و ایران را به محضر امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری و ملت همیشه سربلند ایران تبریک و تسلیت عرض می‌کنم و امید دارم که به یاری خداوند، در آینده‌ای نزدیک شاهد به ثمر نشستن تلاش‌های شهید فخری‌زاده به دست جوانان این مملکت باشیم. 


رییس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات

محمد جعفر صدیق دامغانی‌زاده

کلید واژه ها: شهید فخری زاده دکتر صدیق جعفر صدیق صدیق محمد جعفر صدیق پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک فاوا انرژی هسته‌ای


نظر شما :