سلسه بولتن‌های تولید محتوا-۴؛

بولتن «تولید محتوای دیجیتال و جایگاه آن در آینده بازار جهانی» منتشر شد

تعداد بازدید:۳۲۴
روابط عمومی پارک فاوا: چهارمین شماره از سلسه بولتن‌های تولید محتوای پارک فاوا با عنوان «تولید محتوای دیجیتال و جایگاه آن در آینده بازار جهانی» ویژه مردادماه ۱۴۰۰ با هدف ایده‌پردازی و ایجاد گفتمان در ارتباط با «حکمرانی مدرن» در پارک‌های علم و فناوری منتشر شد.
بولتن «تولید محتوای دیجیتال و جایگاه آن در آینده بازار جهانی» منتشر شد

سلسله بولتن‌های تولید محتوا در پارک فاوا، با پشتوانه بیش از 25 سال تجربه مدیریتی در پارک‌های علم و فناوری کشور، با هدف ایده‌پردازی و گفتمان‌سازی در خصوص جدیدترین مؤلفه‌ها، سازوکارها و مکانیسم‌های حکمرانی مدرن در پارک‌های علم و فناوری تولید و منتشر می‌شوند.

از این رو، در این بولتن‌ها تجارب زیسته تیم مدیریتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات، دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسان و خُبرگان این عرصه و نیز صاحب‌نظران حوزه‌های آی.سی.تی و دیگر عرصه‌های مرتبط مورد واکاوی قرار گرفته و متناسب با آخرین دستاوردها، تحولات و گفتمان‌های این حوزه، در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

به همین منظور چهارمین شماره از سلسه بولتن‌های تولید محتوای پارک فاوا با عنوان «تولید محتوای دیجیتال و جایگاه آن در آینده بازار جهانی» ویژه مردادماه ۱۴۰۰ به صورت زیرنظر، دکتر محمدجعفر صدیق دامغانی‌زاده، مجری طرح، دکتر عباس قنبری باغستان و مشاور طرح، دکتر احسان چیت‎‌ساز با هدف ایده‌پردازی و ایجاد گفتمان در ارتباط با «حکمرانی مدرن» در پارک‌های علم و فناوری تولید و منتشر شده است.

در مقدمه چهارمین شماره از سلسه بولتن‌های تولید محتوای پارک فاوا آمده است:

«پروژه راه‌اندازی «مراکز تولید محتوای دیجیتال» یکی از پروژه‌های پیشران در پارک علم و فناوری محسوب می‌شود. پارک فاوا از حدود شش ماه گذشته (بهمن 1399) کار «ساخت، تجهیز و راه‌اندازی اولین مرکز نوآوری تولید محتوای دیجیتال» را در شعبه مشهد پارک آغاز کرده و در حال حاضر (تیر 1400) برنامه‌ریزی لازم برای راه‌اندازی و تجهیز آزمایشگاه‌های تولید محتوا در شعبه البرز و نیز شعبه سمنان این پارک با همکاری صندوق پژوهش و فناوری توسعه صادرات شریف را نیز در دستور کار قرار داده است. آنچه در این بولتن به آن پرداخته شده، مروری بر تاریخچه «تولید محتوای دیجیتال» در جهان، جایگاه آن در بازار سال‌های آتی، مکانیسم‌ها و فرایندهای آن و... می‌باشد. در ادامه نیز اخبار مرتبط با دستاوردهای پارک فاوا در ارتباط با فعالیت‌های حوزه تولید محتوا دیجیتال ارائه شده است.»

برای مشاهده چهارمین شماره از سلسه بولتن‌های تولید محتوای پارک فاوا، اینجا را کلیلک نمایید.
 

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات سلسه بولتن‌های تولید محتوا تولید محتوای دیجیتال


نظر شما :