سلسه بولتن‌های تولید محتوا-۱؛

بولتن «کارگاه آموزشی حکمرانی مدرن در پارک‌های علم و فناوری» منتشر شد

تعداد بازدید:۳۲۱
روابط عمومی پارک فاوا: اولین شماره از سلسه بولتن‌های تولید محتوای پارک فاوا با عنوان «کارگاه آموزشی حکمرانی مدرن در پارک‌های علم و فناوری» ویژه خردادماه ۱۴۰۰ با هدف ایده‌پردازی و ایجاد گفتمان در ارتباط با «حکمرانی مدرن» در پارک‌های علم و فناوری منتشر شد.
بولتن «کارگاه آموزشی حکمرانی مدرن در پارک‌های علم و فناوری» منتشر شد

سلسله بولتن‌های تولید محتوا در پارک فاوا، با پشتوانه بیش از 25 سال تجربه مدیریتی در پارک‌های علم و فناوری کشور، با هدف ایده‌پردازی و گفتمان‌سازی در خصوص جدیدترین مؤلفه‌ها، سازوکارها و مکانیسم‌های حکمرانی مدرن در پارک‌های علم و فناوری تولید و منتشر می‌شوند.

از این رو، در این بولتن‌ها تجارب زیسته تیم مدیریتی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات، دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسان و خُبرگان این عرصه و نیز صاحب‌نظران حوزه‌های آی.سی.تی و دیگر عرصه‌های مرتبط مورد واکاوی قرار گرفته و متناسب با آخرین دستاوردها، تحولات و گفتمان‌های این حوزه، در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

به همین منظور اولین شماره از سلسه بولتن‌های تولید محتوای پارک فاوا با عنوان «کارگاه آموزشی حکمرانی مدرن در پارک‌های علم و فناوری» ویژه خردادماه 1400 زیرنظر، دکتر محمدجعفر صدیق دامغانی‌زاده، مجری طرح، دکتر عباس قنبری باغستان و مشاور طرح، دکتر احسان چیت‌‎ساز با هدف ایده‌پردازی و ایجاد گفتمان در ارتباط با «حکمرانی مدرن» در پارک‌های علم و فناوری تولید و منتشر شده است.

برای مشاهده اولین شماره از سلسه بولتن‌های تولید محتوای پارک فاوا، اینجا را کلیلک نمایید.
 

کلید واژه ها: پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات سلسه بولتن‌های تولید محتوا کارگاه آموزشی حکمرانی مدرن در پارک های علم و فناوری


نظر شما :