اولین جلسه شورای مدیران پارک فاوا در سال۱۴۰۰ برگزار شد

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۸ کد : ۱۰۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۰۹
روابط عمومی پارک فاوا: اولین جلسه شورای مدیران پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) روز شنبه برابر با ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ ، در سالن جلسات پارک فاوا برگزار شد.
اولین جلسه شورای مدیران پارک فاوا در سال۱۴۰۰ برگزار شد

دکتر صدیق، رئیس پارک فاوا، در ابتدای این جلسه که با حضور مدیران ارشد پارک برگزار شد، ضمن عرض تبریک سال نو به مدیران، ابراز امیدواری کرد که سال جدید با تلاش و کوشش همه پرسنل پارک سال دستاوردهای بیشتر و مهمتر برای مجموعه پارک فاوا باشد.

رئیس پارک فاوا با اشاره به شرایط ناشی از اپیدمی کرونا  افزود: با توجه به آمار و اطلاعات رسمی از سوی مقامات وزارت بهداشت، به نظر می رسد کشور در آستانه موج جدیدی از بیماری کرونا است و از اینرو، بیشتر از گذشته باید مراقب رعایت پروتکل های بهداشتی باشیم تا پارک و مجموعه کارکنان آن دچار آسیب نشود.

دکتر صدیق با اشاره به تحولات گسترده پارک در سال گذشته از جمله راه اندازی شعبه سمنان، توسعه شبکه پارک، جذب دهها شرکت جدید در پارک و نیز راه اندازی مرکز تولید محتوای دیجیتال در مشهد افزود: در حوزه عمرانی بسیاری از فعالیت های توسعه ای پارک صورت پذیرفته و یا قرارداد اجرای آنها نهایی شده است.

رئیس پارک فاوا سال جدید را سال «روابط عمومی و معرفی پارک» دانست و افزود: با توجه به اینکه بسیاری از فعالیت های توسعه ای صورت پذیرفته، در سال جدید باید با تقویت روابط عمومی و حوزه اطلاع رسانی به معرفی پارک در سطح ملی و حتی بین المللی پرداخت.

وی با اشاره به اقدامات نرم افزاری خوبی که تاکنون در این زمینه صورت گرفته ادامه داد: امسال همه واحدها و دپارتمان های پارک باید با هم افزایی و هماهنگی کامل در جهت معرفی پارک و ایجاد فرصت های جدید برای توسعه پارک اقدام نمایند.

کلید واژه ها: پارک فاوا جلسه ی شورای مدیران پارک فاوا دکتر صدیق


نظر شما :